Kurzy psaní

Jaký kurz psaní by Vám vyhovoval?

Jednodenní

Kurz trvá 5 hodin a v rychlosti Vás provedu tvorbou textu od samotného nápadu přes tvorbu postav, místa a děje po dokončení a korektury až k možnostem vydání.

Kurz je určen pro 10 účastníků.

Cena kurzu je 750,-.

Dvoudenní

Víkendový kurz (10 hodin), na kterém budete psát na zadaná témata. Hned se dočkáte zpětné vazby od ostatních účastníků i ode mě.

Kurz je určen pro 10 účastníků.

Cena kurzu je 1500,-.

Dlouhodobý

Budeme se scházet pravidelně každý týden (každý druhý týden) a podrobně probereme všechna úskalí psaní. U stolu i v terénu budeme hledat inspiraci, vytvářet postavy, vymýšlet zajímavé zápletky, bojovat se „zaseknutím se“, společně hodnotit napsané texty a vyhledávat literární soutěže a další možnosti uplatnění.

Kurz je určen pro 10 účastníků.

Na ceně se domluvíme podle časového harmonogramu.

Individuální

Máte nápad na knihu a chcete ho zrealizovat? Potřebujete někoho, kdo Vám poradí v začátcích, bude Vás povzbuzovat během psaní a poskytne Vám korektury a stylistické rady?

Nebo jen hledáte někoho, kdo zhodnotí Váš text a napíše stručné/podrobné posouzení?

Můžeme se pravidelně scházet, nebo spolu komunikovat po internetu. Na ceně se domluvíme podle potřeby.

Informace o termínech najdete v Kalendáři. Pokud Vám nebude žádný vyhovovat nebo už jsou plné, domluvíme se na novém.

Kurzy psaní pro školy

Pro školy v Brně a okolí nabízím možnost dlouhodobého kurzu pro žáky/studenty i veřejnost. Cena jedné lekce je 150,- (při větším množství zájemců ji mohu snížit).

Pro vzdálené školy to může být jednodenní kurz nebo beseda s autorkou. Se zájemci bych pak mohla komunikovat individuálně na internetu.

Vyberte si kurz, který Vám bude vyhovovat