KNIHY

Pokud máte rádi dobrodružné příběhy, zvu Vás, abyste se začetli do jednoho z mých románů, které jsem dosud vydala. Knihy jsou stále k dispozici a můžete si je u mě objednat se slevou a s připsaným věnováním. Dále jsem se podílela na nejnovějším vydání knihy Opera od Anny Hostomské, které je v tuto chvíli vyprodané, ale najdete ho v řadě knihoven.


UVĚZNĚNI

Skupina českých novinářů se vydává na horskou chatu ve Švýcarských Alpách, aby zde oslavila silvestra. Oslavu však znemožní lavina, která hrozí, že chatu každým okamžikem zavalí. Jedinou možnou záchranu jim nabízí jeskyně Naděje, která v sobě ukrývá převýšení 700 metrů a šestnáct propastí, mezi nimiž je jedna z nejnebezpečnějších v celé oblasti - Dračí chřtán. I přes to všechno se vydávají na cestu vstříc téměř jisté smrti. V jejich stopách už jdou záchranáři. Podaří se jim dostat amatérské speleology ven živé?

Sledujte hrdinské činy i zbabělé jednání, prolézejte úzkými chodbami a zdolávejte nebezpečné propasti, zažijte pocit beznaděje a sílu opravdového přátelství!

Cena knihy je 200,-. Objednávejte ji na aychend@seznam.cz nebo na telefonu 723 381 226. Ráda Vám napíšu i věnování.

Recenzi najdete zde.


ÚTĚK DO MOMBASY volně navazuje na autorčinu úspěšnou prvotinu Uvězněni. Uplynulo už pět měsíců od záchranné akce v jeskyni Naděje a přece stále zůstává v srdcích mnoha záchranářů bolest a smutek. Aby se vyrovnali se smrtí svého kolegy, vydávají se k uctění jeho památky do Afriky s úmyslem vystoupit na Kilimandžáro.

Cesta bude náročná nejen po fyzické stránce, ale vyžádá si od každého z nich skutečný důkaz přátelství a lidství. Během ní se podíváte na vrchol nejvyšší hory v Africe. Vydáte se na safari do Tanzánie a seznámíte se s místem, kde můžete během jednoho dne spatřit legendární „velkou pětku“. Pokoříte sopku s nejchladnější lávou na světě a poznáte, jak se žije dnešním Masajům v centru cestovního ruchu.

Vezměte si teplé oblečení, na vrcholu Kilimandžára sněží. Nezapomeňte foťáky, procestujete šest národních parků a osm sopek, z nichž na tři vystoupíte.

Hrdinové knihy se však nebudou pouze kochat přírodními krásami. Na vlastní kůži zažijí teroristický útok i problémy uprchlíků.

Jste připraveni? Zkouška odvahy a vytrvalosti právě začíná. A myslete na slova masajského stařešiny: „Afrika je nebezpečná pro každého, kdo sem přijede. Je lepší, když je víc lidí pohromadě, než když se v ní člověk ocitne sám. Když se rozdělíte, přijde smrt...“

Cena knihy je 250,-. Objednávejte ji na aychend@seznam.cz nebo na telefonu 723 381 226. Ráda Vám napíšu i věnování.

Recenzi najdete zde.


OPERA - PRŮVODCE OPERNÍ TVORBOU

Jako spoluautorka jsem se podílela na 11. vydání nepřekonatelné publikace o opeře, kterou ocení nejen milovníci tohoto hudebního žánru, ale i návštěvníci koncertů, studenti a učitelé ve školách.

Mé příspěvky najdete v obdobích baroka, romantismu i v moderní opeře pod zkratkou DŠ.

Kniha je v tuto chvíli vyprodaná a nemám zatím informaci o plánovaném dotisku. Je možné ji najít ve velkých knihovnách.